BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2011-09-21

visa kita tik migla

Posted by proz in la vita

- O tu žinai, kad Kunčinas apie šitą vietą rašė savo „Tūloje”. Ir net aš dar prisimenu, kai čia buvo kavinė, - sakau D. kai sėdime antrame „Ryto” aukšte, ant sofkutės, kokiamtais Tapetų salione, pirmą valandą dienos, šeštadienį, po trijų bokalų alaus. Aplinkui zuja žmonės, atrodo, kažkas iš tiesų ruošiasi pirkti tapetus. Mes pamažu pakylame nuo sofutės, apačioje esančioje parduotuvėje nusiperkame cigarečių ir lipame į kalnelį, suvedantį Vasaros gatvę su Pavasario ir paprastai nežymimą Vilniaus žemėlapiuose. Kadangi asfaltuotas kalnas žemėlapyje nežymimas, nėra jame ir žibintų. Todėl vėlais vakarais iš Vasaros gatvės įžengiu į tirštą tamsą ir išneriu iš jos tik po keliasdešimties metrų Pavasario gatvėje. Taip Vilnius tik patvirtina, kad tarp pavasario ir vasaros niekas daugiau neegzistuoja, nieko nėra ir negali būti, visa kita tik migla, tuštuma ir sutemos.

O vakaras prieš tai sluoksniuojasi kaip tortas. Pirma “Bixuose” socializuojantis su naujosiomis grupiokėmis, kur vyksta osmosas kažkoks: žmonių nuo mūsų stalo retėja kone proporcingai pilnėjančiam barui. Socializacijoje, galima sakyti, dalyvauja ir dar viena grupiokė, kuri, pasirodo, nešioja alų „Bixuose”.

Kiti sluoksniai dėliojosi tėviškėlėje - “Pogo”. Pradedant literatūriniais pašnekesiais sėdint lauke ant palangės su gudrom mergaitėm, kurios išsilaksto į paskutinius autobusus, pratęsiant šuniuko pasaugojimu ant scenos, kol šuniuko savininkė parūkys.

-O tu žinai, koks jo vardas? - klausiu T. -Brisius, - nusprendžia iš vieno pdr‘ų parsivežtas bičiulis. Kitąnakt sapnuosiu kaip tėčio pagauta lydeka virsta jūros kiaulyte. Baigiant gal ginčais apie miesto fenomeną su „ėjau į Pogo, užsukau, galvojau gal tave sutiksiu”.

Penktadieniais turiu miesto diskursų paskaitą, džiaugiuosi nežmoniškai. Ir apskritai kaip nesveikà baruose pradedu kam nors pasakoti apie naratyvinės retorikos ir naratyvinės semiotikos skirtumus. Prieina Di., sako, vis dar apie tą patį? ir nueina. Tik vėliau keliaujame kartu namo. „O davai einam pro kitą pusę (bepigu, kai jam arčiau), kiek tu gali ta Kosciuškos gatve vaikščiot, galėsi apie naują gatvę parašyt.” Aš sutinku ir du kartus kertu upę. Nors Šeimyniškių gatvės pavadinimo semantika mane nervina. Ir išvis, tie niekšai jau viską parašė. Pavyzdžiui, yra tokia knyga - „ +37 C° “, Vilniaus gatvių rinkinėlis. Rinkinėlis prie miesto, kaip būna prie vyno ar alaus.

Rugsėjis. Viena dieną susižadu (facebooke) ir visi labai bruzda, gūžčioja pečiais, klausinėja ir like’ina. Kitą sėdžiu futbolo varžybose, kur savo ausim girdžiu skanduojamą legendinį “kas laimės, kas laimės, Gargždų banga!”. Trečią mokykloje, kurią baigiau, atsiduriu kitoje mokytojo stalo pusėje, ir bandau nuspręsti, kiek vaikams reikės sąsiuvinių (”langeliais? linijom? pustorių?”) ir pasiruošti planą kitai pamokai. Ketvirtą universitete beruošdama pratimus savo vaikams sutinku dėstytoją, pas kurį prieš keturis metus tokius pratimus pildydavau pati. Dėstytojas šypsosi ir visaip kaip maloniai bendrauja. Penktą ir šeštą miegu dienomis, o ką nors veikiu naktimis. Septintą ilsiuosi.

Vis dar stengiuosi save ir jus kuo nors nustebinti.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (3) to ' visa kita tik migla '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' visa kita tik migla '.

 1.    alkoholikairnieksai said,

  on Rugsėjis 22nd, 2011 at 10:51

  viskas, aš ryt metu savo šeimininkėlės prijuostę ir varau į pogo! px, kad pinigų apvlus nulis, kaip nors.
  o kuri bixų padavėja tavo kolegė? gal ta piktoji susiraukus su ilga kasa? :D

 2.    proz said,

  on Rugsėjis 23rd, 2011 at 14:23

  teisingai teisingai, grįžk į tėvynę! :D
  lyg ir ne pikta ji. į paskaitas su dviračiu važinėja. ką aš žinau kaip apibūdint. neilgais šviesiais plaukais, retu vardu :)

 3.    aoiharu said,

  on Rugsėjis 28th, 2011 at 23:09

  Man patinka migla. Kai nieko neįžiūri (arba nėra į ką žiūrėti), galima vaizduotę paleisti nuo pavadėlio.
  Ir, nors, viskas jau sugalvota, aprašyta, sukurta, bet dar ne visos dainos sudainuotos ir ne visi pinigai paimti.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1609410107 which is not a hashcash value.

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web