BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2008-05-26

sekmadieniškai

Posted by proz in dnr
Kai turi daug darbų su daugmaž vienodais deadline'ais, tai taip ir gaunas, kad nė vieno nepadarai. Šiandien tesugebėjau pridėti porą miglotų įžvalgų recenzijai. Dievaži, rašau ir pati savim netikiu. Tai kaip dar galiu norėt, kad kiti patikėtų? Tada prisiminiau, kad tesakė, jog būtų geriau atiduot pirmadienį. Bet tebūnie blogiau. O visos nesąmonės leksikologijai iš tiesų turi antradienio limitą, tad ko man čia šiandien panikuot?

Kadras šiandien sesei teatnešė kuklią puokštelę. Na, gražią, elegantišką tokią, su dailiais bumbuliukais ir kažikuo neidentifikuojamu, bet kur dingo dešimt ilgakočių raudonų rožių kiekvienam pasimatymui? O sesers nemačiau mėnesį. Ir kai mačiau, pabendravom gal pusvalandį. Tai šiandien net truputį nepatoginaus su ja kalbėdama, taip atitolom. O taip pasiilgau. Bet nieko, tuoj grįš iš pasimatymo ir bus šeimos šašlykų kepimo sezono atidarymas. O kai man baigsis sesija, jai prasidės atostogos. Ir reikės važiuot vasarą pas ją į Klp.  

Šiaip viskas nieko, tik koks debilas sugalvojo sesiją daryt birželį?! Mokslams nuotaikos nulis. Apskritai jaučiuos neįgali mąstyt, kamuoja kažkokie egzistenciniai nerimai ir ilgesiai, o užmiegu švintant. Bet viskas gerai, dar liko trys energetinio skardinės. O kaip jau viskas praeis - nesvarbu. Bet kai praeis, ak, kai praeis…pirmos valandos nakties addition


Sesuo atsivedė tą savo kadrą šašlykų valgyt. Labai malonus, kultūringas toks, dievaži. Bet visa tai išvirto į kiek komišką šeimos pasisėdėjimą. Bent jau po dviejų butelių vyno, paskui dar šampano (už pažintį, už pažintį - dzingt dzingt), kai tėtis po kelių taurelių vis pavadindavo sesers Naująjį buvusios simpatijos vardu, o mama vis žavėdavosi vienokiom ar kitokiom jo savybėmis bei pomėgiais… Sėdžiu pusę dvylikos, gurkšnoju vyną (nemoku aš atsisakyt, nemoku, tad pilkit pilkit) ir jau matau save ryt naktį prie visų tų referatų, į kompą įsmeigtom raudonomo akim. Bet pilkit pilkit… O tėvai tik šneka, kalbos tik garsėja, nors ir taip matos, kad tiems balandėliams kur kas labiau norėtųs vieniems likt. Na, bet dabar jau viskas, vynai pasibaigė, šviesos namie užgeso, tik aš čia prie kompo skrebenu, viena reta mano tipo (t.y. irgi darbus daranti paskutinę minutę) grupiokė guodžiamai šniptešli skypu koks blogis yra leksikologija… Šūdas, vynas išsigaravo, galvą skauda, vėl neišsimiegosiu.  

Rodyk draugams1 komentaras to ' sekmadieniškai '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' sekmadieniškai '.

 1.    urokas said,

  on Gegužė 30th, 2008 at 22:26

  zeba visai,
  tik referatų nemėgstu, puke

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web