BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2008-05-20

Prozerpina Ašaringoji

Posted by proz in dnr

Kai antrą dieną iš eilės šįsyk jau kitas dėstytojas leidžia suprast, kad esi blogiausia grupėj…

- Man čia per sudėtinga, - sakau, kai liepia padaryt kažkokią mistinę rokiruotę iš lotynų sakinio (o mintyse: išmoksiu, gi, iki egzamino išmoksiu, praeitai sesijai tai viską gražiausiai išmokau ir likau ketvirta pagal rotaciją, ir vapšė, koks jūsų reikalas moku ar ne!)
- Na, kaip čia jūs dabar, - sako dėstytojas, kai grupiokė kuo puikiausiai susitvarko su mano sakiniu, - kolegėms tai ne per sudėtinga, o gi tose pačiose paskaitose sėdit…  (po pauzės)  Na, aš visai nenorėjau čia jūsų viešai pažeminti… Reikėtų  žvelgti pozityviai.

Pozityviai, bliat. Dabar tai jau tikrai jaučiuos pilna motyvacijos ir entuziazmo kibti į lotyniškus mokslus. Likusią pusę paskaitos prasėdėjau demonstratyviai ir piktybiškai spręsdama sudoku, o akys tik drėksta, tik blizga. “Kvaiša tu, kvaiša, dėl tokių dalykų žliumbti… Nu ir px, ir tegu žiūri į mane supermenės grupiokės kaip į kokią freak'ę,” - smaigstau sau adatėles į savigailos pagalvėlę. O paskui einu namo, ašaros iš akių kaip pupos, ausyse visu garsu skamba ir skamba viena daina, kuri man jau tikrai niekad nebeskambės pozityviai.

-Kas vėl nutiko? - klausia tėtis.
-Nepasakosiu, nes vėl apsiverksiu.
-Nėr ko čia verkt dėl mokslų, verkt reikia, kai kas nors vėžiu suserga.

Jo, arba miršta ir dėl kitų rimtų priežasčių. Tai dabar labai visų atsiprašau, kad niekaip negaliu nustoti bliauti. Manau, tai, ko gero, net būtų galima traktuoti kaip viešosios tvarkos pažeidimą.
Nu bet gi ne dėl mokslų, bliat. Bloga, ir tiek. Ir kaip tu išaiškinsi žmogui, kad būna ne tik fiziniai negalavimai. Kad some kind of depresion crisis gali padaryti tave kuriam laikui tiesiogine prasme neįgalų.
Pozityviausia, ką po kurio laiko visgi galiu sugalvoti - kad tesu savo blog'o personažas ir nieko daugiau. O personažai juk neįdomūs, jeigu jiems visada sekasi.

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' Prozerpina Ašaringoji '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' Prozerpina Ašaringoji '.

 1.    plombyras said,

  on Gegužė 23rd, 2008 at 17:34

  blogai su ta lotynų, blogai. iš viso, lotynų yra blogiausia, kas gali nutikti entuziastingai literatūrą mylinčio filologo gyvenime. ir dėl to kartais labai labai apsimoka paverkt. (: tik pavydas ima, kad pas jumis dar dėstytoja (s) susipranta, kad reikia atsiprašyti ar kažką panašaus padaryti, tipo pozityvaus.

 2.    proz said,

  on Gegužė 23rd, 2008 at 18:00

  būtent, blogai. bet paskui dar kokiems gryniems lituanistams nutinka latvių arba lenkų. o jau nekalbant apie kai kurias lingvistines baisybes. kartais pagalvoju, ot gerai būtų mest tą universitą kčiortu ir tiesiog skaityt daug gerų knygų. galimas daiktas, kad būtų kur kas naudingiau.

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web