BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2011-05-01

No sleeping pills no old tattoos / No tender scar no twist of fate / Will save you now

Posted by proz in sesijos dziugesiai

Mūsų Režisierius - tikras rūpintojėlis. Tik užsuku į facebooką - iškart mane išvaro. Sako: kas čia dabar - eik darbo rašyt. O jei mano bakalaurinio vadovė taip rūpintųsi mūsų spektakliu?.. Kai bakalaurinio vadovė paprašė darbus atsiųsti iki gegužės dešimtos, mano nugara perėjo karščio banga, o pirma mintis buvo - viskas, ginsiuos kitais metais.

Stogas važiuoja visaip kaip tik gali: į kairę, dešinę, apačią, viršų ir išvis neapsiribodamas trimis dimensijomis. Diena su naktim seniai apsimainė vietomis. Žmonės mėgsta užduoti durną klausimą: o tai ką tu veiki ketvirtą nakties? Tą patį, ką jūs ne ketvirtą. Tik kai jūs miegate, man kur kas lengviau susikaupti. Niekas nebrazda, lauke tylu ir tamsu - jokio jusles erzinančio pavasario. Facebooke, ir tam, nebent koks režisierius ir pora draugų iš kitų laiko juostų. Tiktai kai švinta, kai pašvyst pašvyst ryto paukščiai, prasideda nerimas. She takes the pills to fall asleep and dreams that she’s invisible. Viena mėgstamiausių paauglystės dainų. Gaila, nesapnuoju, kad esu nematoma. Kažkas pasidarė psichikos gynybos mechanizmams. Paprastai žmonės sapnuoja visokias nesąmones, kurių tikrąjį turinį ne taip paprasta iššifruoti (o nelabai kam ir rūpi). Aš kai pasapnuoju, tai pabudus dar dešimt minučių guliu žiūrėdama į lubas, o po to pusę dienos žliumbiu.

Kai galiausiai nusiraminu ir ateina produktyvus mano darbo laikas (maždaug po vidurnakčio), metu kompą lauk, susirandu seną cd playerį ir egzaminui kaldama itališkus kanceliarinius-politinius-ekonominius terminus ir sąvokas klausau paauglystės muzikos. Nightwish’ų, Sielos, Placebo, Manson’o. Kadangi tuo metu viskas atrodė panašiai beviltiška, tai kažkaip dera. Susirietus kampe ant režisieriaus per gimtadienį padovanotos pagalvės, transformuotame mano kambaryje, ten, kur kadaise stovėjo lova, vos ne gūžtą iš knygų, padrikų lapų, tuščių kolos skardinių ir kavos, arbatos puodelių susisukus. Sako, gerai pakeisti aplinką. Keisti gerai apskritai viską. Pavyzdžiui, energetinį į kokakolą, kad širdžiai mažiau kenktų. Dar girdėjau apie žaliosios arbatos tabletėles… Tai dabar laukiu, kol atsidarys vaistinė, atskris žaliosios arbatos fėjos ir parašys už mane bakalaurinį. O tuo metu kokakoliniai nykštukai, elniai ir Kalėdų senelis, ho-ho-ho merry christmas, pasiruoš egzaminams. Taip taip, aš juos jau beveik matau, tik dar nedrįstu užkalbinti.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (3) to ' No sleeping pills no old tattoos / No tender scar no twist of fate / Will save you now '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' No sleeping pills no old tattoos / No tender scar no twist of fate / Will save you now '.

 1.    deathblow said,

  on Gegužė 3rd, 2011 at 16:50

  aš šį šeštadienį tik du kartus valgiau, ir tai tik užkandau, bet užtat išvien gėriau gazuotą šaltinio vandenį (kai pirkau, nemačiau, kad tai ne mineralinis vanduo), todėl kas pusvalandį laksčiau į tualetą ;)

 2.    nox said,

  on Gegužė 8th, 2011 at 17:07

  Čia kalba eina gal apie ‘režisierių’ iš Daddy’s Dolls, ar mane tiesiog tokia nuojauta kamuoja?

  Beje, gražiai rašai, vaikystę prisiminti visada smagu.

 3.    proz said,

  on Gegužė 10th, 2011 at 19:15

  oi, ne, čia tikrai ne tas režisierius :D mes čia tokį spektaklėlį statom. už mėnesio premjera.

  ir dėkui :)

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web