BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2011-08-04

kostmosėliuose

Posted by proz in dnr

Ai, ką čia rašyt. Vasaros būna pilnos tokių istorijų, kad kai jas pasakoju Lau. traukiny į Kauną, matau iš jos akių, kad skamba baisokai. Esu parašius eilėraštį apie pusę penkių ryto Eišiškių plente. Bet gavosi kažkoks banalus, tai niekam neberodau. Tiesa, ten dar buvo žiema. Maskva Petuškai, blemba. Tik Petuškų kaip nėr, taip nėr. O yra užtat išvis nepasakotintinų istorijų dafiga. Net dvi brangiausios mano moterys Vy. ir Ol. jau sako tvardytis. Rudenėli rudenėli, kur gi tu? Kurgi tu, rudenie, lyg patrauklus blondinas sliūkinantis Vilniaus gatvėmis. Kursai ranka braukdamas sau per plaukus bronzuoja lapus, ridena po kojom kaštonus, alsuoja šiaure. Pasiilgau universiteto, kurį baigiau ir vėl įstojau, centrinių rūmų kiemelių. Neskanios kavos iš automato. Burokėlių sriubos morge. Stovinėjimo prie laktos pučiant karštą orą į pirštus, sustirus, kai nei miego, nei sniego, su Sta. ar Kot. kalbantis apie poeziją. Dievukų. LLS auditorijos. Auditorijų, kurios vis atsiranda ir atsiranda, nežinomos, neaišku iš kur, gal iš kokio Mickevičiaus laikų. Italų dėstytojo, kuris po bakalauro gynimų sakė jaučiąsis lyg dukras išleidžiantis už vyro. Net soliariuminių mergaičių špilkų kaukšėjimo koridoriuose.

O kol kas vasara. Kostmosėliai. Ta proga, jei viskas gerai, netrukus išvažiuoju dviems savaitėms karmos taškų rinkti. Savanoriauti. Itališkai su vaikučiais pačiauškėti. Galvas ežere paskaičiuot, kad nė viena nedingtų. Bus man už rehabą.

Kai aš visa paklaikus dar nuo vakar važiuoju pas gydytoją, sutinku Ai., o ana ir klausia, ko blogo neberašau. Ką nors bloga tai dar kartais parašau, milijonas pradžių, ir gal tik pora užbaigtų tekstų per šiuos du vasaros mėnesius. Kel. sakė: dėliokis knygą, jokių “Pogo”, jokių bernų (kokių dar bernų. Pavyzdžiui, vakar šamėce mane kabino mergina. Galiu dar palaikyti tavo ranką, ji labai šalta. Ir jos ranka, slankiojanti nebe tik mano riešu. O jos draugelis jai šnibžtelėjo tavo geras skonis. Nu ačiū, įdomu. Nelabai man ji patiko, bet įdomu įdomu.)

O mes su O. jau antrą dieną iš eilės pradedant Užupio kavine ir baigiant tuo pačiu šamėcu dainuojame Padmaskovnije večera. O aš ir nežinojau, kad O. dar ir dainuoja. Teatriokai nusprendė pasiimt ją repeticijoms. Kada nors gal net važiuosim gastrolių prie jūros.

-Kuo skundžiatės? -Niekuo (nemiga, nerimu, nervais ir šiaip sunkiu gyvenimu). Man reikia 048A

Tada einu į mistinę Sapiegos ligoninę, kur, maniau, tik miego sutrikimus gydo, ak, svajonių vieta. Bet, sako, labai brangu ir nieko labai ypatingo. Pasirašau šian, pasirašau ten. Pasirašau, kad aš, tokia ir tokia, nesu nėščia. Ir einu į rentgeną. Pakeliui namo man užplaukia hipochondrijos priepuolis ir grįžus pagūglinu plaučių vėžio ir visų kitų ligų, kurias gali parodyti plaučių nuotraukos, sindromus.

Viskas, kai pagalvoji, šiaip jau nėra blogai, sakau Ri., kai jis man ryte išverda labai skanios kavos. Rankytes kojytes turiu, net pirščiukai visi sveiki. Iš savo nemigos išspaudžiau ilgą tekstą šatėnams. Sakė, net dės į pirmą. Tiesa, kokius tris kartus perrašiau ir keturis ištaisiau. Tekstų rašymas kartais yra visiškas mazochizmas. O dar sutikau skvo. Viriau jai kavą. Dėl poros tokių dalykų galima vasarą visai ir užskaityti, net su savo nesibaigiančiais kostmosėliais.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' kostmosėliuose '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' kostmosėliuose '.

 1.    povilas said,

  on Rugpjūtis 4th, 2011 at 08:51

  tu taip tikslingai į “užribį” eini. įdomu, kokia iš to knyga išeitų ;)

 2.    O said,

  on Rugpjūtis 7th, 2011 at 23:05

  “teatriokai” - dabar žinosiu, kaip juos visus vadinti.

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web