BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGaspadraikos

2011-06-05

birželio smūgiai

Posted by proz in dnr

Atsibusti nuo šurmulio, svetimų balsų namie, girdėti įjungtą variklį po langu ir pora akimirkų, žengiant tuos du metrus nuo lovos, labai labai labai tikėtis, kad tai būtų ne greitoji. Ir kaip persmelkia nuo šito baltos mašinos raudonais užrašais ir švyturėliais vaizdo, ką tik iškilusio akyse. Ir nuo nežinomybės.

Mes, deja, pernelyg gerai pažįstam šituos koridorius, - jau vėliau sako sesė. Palatą rasti nebesunku, per pusmetį mažai kas pasikeičia. Paženklintas trisdešimt ketvirto maršrutas, arba greitoji, taksi, sesers vyro mašina, visi jie veža ten pat.

Visa dieną kuopiu namus, ir sesuo su vyru daro tą patį, ruošiasi keltis vasarai pas mus. Ir kalba taip, tarsi visi planai būtų užtikrinti, tarsi Damoklo kardas nekabotų virš mūsų dangum (nors o kas iš to nuolatinio projektavimosi, kas gali nutikt). Virš kiekvieno dangum po damoklo kardelį, bet šis primena tamsų lietaus debesį. Kaip kaip jį išvaikyti. Kadaise man tėtis pasakojo, kad Maskvoje, prieš olimpiadą, lietaus debesis išvaikė kažką pašaudę į orą. Tėti tėti. Tėvo diena ligoninėje.

Mama turi eiti į darbą, aš matau vos pakeliamą jos nuovargį ir suku galvą, kaip jai padėti. Stengiuosi būti tvirta, nesuirzti, nors taip lengva tokiais atvejais, kai visi nuvargę ir nusigandę, stengiuosi būti lyg nepastebimas, mažai ką galintis žaibolaidėlis. Teturiu savybę matyti kitų emocijas, daugiau negaliu nieko. Todėl ir kuopiam namus, taip ne tik kuopdami save pačius, bet ir už kompensaciją - sistemindami nesusisteminamą pasaulį, nereguliuojamą gyvenimą. Rašiau apie tai ir savo BA, recenzentui patiko, sakė, plėtok. Duos Dievas, vėl viskas bus gerai, papasakosiu šį tą iš gražių gegužės akimirkų.

Širdie širdie, ne mano, prašau, nurimk, prašau grįžk į normalų ritmą. Tiek daug dar yra visiems kartu ką čia veikti.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to ' birželio smūgiai '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' birželio smūgiai '.

 1.    zaulia said,

  on Birželis 5th, 2011 at 21:23

  nulis lietus, nuplaus. Karštis turbūt.
  Bet kaip gerai, kad gali būt žaibolaidžiu - labai svarbus bruožas tavo šeimynai

 2.    proz said,

  on Birželis 5th, 2011 at 23:54

  nežinau, ar galiu, gal čia mano išsigalvojimai. be to, ilgai tai netrunka, paskui vėl būnu žaibais. atstatė ritmą, netrukus turėtų parvažiuot namo. bet, ypač kai neišmanai tų medicininių dalykų, kiekvieną kartą labai baisu. ačiū, Zaulia, kad parašai.

Leave a reply

 • Monthly

 • ką dar veikiu

 • Savi kiti

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web