Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-05-18

Proserpinus proserpina - naktinis drugys žaidžia su ugnimi

Publikuota: la vita

Bandant smalsumo dėlei prisijungti prie vieno seno seno savo accounto nepavyko ir išbandžius visus savo paprastai retai bekeičiamus slaptažodžius. Jeigu pamiršote slaptažodį, atsakykite į klausimą, kurį Jūs įvedėte registruodamiesi. O klausimas intriguojatis: “Labiausiai tu myli…” Garbės žodis, tikrai nežinau, ką labiausiai mylėjau 2005-aisiais! Ir vapšė, aš ten ko gero bandžiau kažką išdurti. Vaikystės svajonių šalis netinka. Šuniaus vardas irgi. Tai ką man dabar daryt?! Suintrigavau pati save!
***
Vienas iš spaltažodžių vis dėlto suveikė. Hahaha, labiausiai tais laikais pasirodo mylėjau čeburašką :D Na, ir laki ta mano vaizduotė buvo…

O šiaip tai ką… Kai būna bloga nuotaiką, googlinuosi kokius nors (ne)savo pavidalus. Ir visagalis googlis kartais tikrų smagybių surasti padeda. Pvz. kažkas mane priskyrė rašykų mafijai:

Nors anie, ten jau įsigudrino maskuotis. Jie atsidaro naujus nikus, be
jokios savo istorijos, tik tam, kad formuoti nuomonę ir puldinėja
visus, kurie tik turi ką pasakyti. Pvz. kad ir tokia Prozerpina. Aišku,
kad ji iš to pačio naujakiemio su Admino žinia šlaistosi. Ir ne kitaip.


Ir ne kitaip!

Neharmoningus ryšius su kitomis planetomis turinti Prozerpina provokuoja ir vėžį, ir silpnina imunitetą.

Na čia tai jau neduok Dieve. Koks baisus mano pseudonimo semantinis krūvis, kai pagalvoji. Ir sugalvok tu man taip manieringai pasivadinti. Tiesa, tada dar buvo i-am-so-goth laikai… Ir tas fonetinis skambesys man žiauriai patiko. Ir Radausko apie Prozerpiną šlamantys medžiai… Tiesa, o Proserpinus proserpina - Nakvišinis sfinksas, drugelis toks (”drugeli mielas, kada gi tu nutilsi” - kadais kabėjo ant Suokalbio sienų). Ko gero, labiausiai ir primenu sau naktinį drugį, besiblaškantį, besiplakantį į stiklą, niekuomet nenurimstantį, besiveržiantį į šviesą, kuri kartais būna apgaulinga. Kas žino, kada aš sudegsiu. Nudegus jau esu ir dar tikrai būsiu. O kada nors tikroji Prozerpina atsliūkins ir pasigriebs, ir dar gerai atseikės už žaidimus su ugnimi.

p.s. atsiprašau dėl pompastiško pavadinimo. Bet kaip gražiai skamba! Beveik kaip atskiras tekstas. +)


Atgal į: Proserpinus proserpina - naktinis drugys žaidžia su ugnimi