Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-05-11

Barikados, Birštonas ir teatras. Gegužės jaukumai.

Publikuota: kur buvau ka maciau

Pagaliau galiu ranką prie širdies ar ant Biblijos padėjus jau šeštadienio vakarą drąsiai ištarti: savaitgalis buvo geras. Toks turiningissimo seniai bepasitaikė.
Bet… Let's start from the beginning. Apie tai, kad savaitgaliaut pradėjau praktiškai trečiadienį, jau esu užsiminus. Ta proga ketvirtadienį nukeliavau tik į savo mėgstamiausias dvi paskutines paskaitas (nors galvą vis tiek skaudėjo). O paskui - labai žaviai pasibuvom su mano melemiausia lt mokytoja. O paskui daug skaičiau Cave'o.
Penktadienį su šypsena stebėjom barikados statymą Sarbievijaus kiemely. Gal ir nieko, jei ne netikslumai jų kalbose, Internacionalas ir pabaiga à la “prie mūsų jau dukart priėjo apsauginis, tai gal mes jau ir eisim”. Nors priekaištaujanti budėtoja, paprastai stabdanti turistus prie įėjimo į VU centrinių rūmų ansamblį ir kaulijanti litų, bei kažkokia moteriškė (dėstytoja?) vis kartojanti “gėda” atrodė juokingiau. Man tokios akcijos vistiek gražu. :)
O paskui mane m. išsivežė iš Vilniaus ir taip mes atsidūrėm Birštone. Tik prie pat išvažiavimo iš miesto sužinoti, kur tave vežasi mylimasai - gėris. Gėris taip pat skambant suomiškam nostaldžiją grandissimą keliančiam kompaktui vingiuoti keliu tarp ežerų ir kalvelių (tokiu, kad jauties ne visai ir Lietuvoj). Beveik pasiklysti trijų tūkstančių gyventojų miestelyje ir staiga netikėtai rasti tą Lelijų gatvę, kurios ir reikia. Sėdėti balkone, gerti vyną ir matyti daug žydinčių medžių. Kvėpuoti tokiu grynu oru, kad beveik svaigsta galva. Ryte išbandyti lauktuvių gautą Medieval Hangover Cure (t.y. maudytis tokioj arbatžolių vonioj). Gėris taip pat balti viešbučio rankšluostėliai, daug žvakių ir užmigti bei pabusti šalia mylimo. Nespėti į pusryčius, bet vis tiek gauti blynelių su sūriu. Eiti į prekybos centrą Cento ir pirkti energetinio gėrimo, raudonųjų apelsinų sulčių ir ledų. Ai, ką čia viską ir beišvardinsi…
O šeštadienį grįžus aš žiūrėjau naują Lost seriją. Po to ėjau į teatrą. Įspūdis - ohoho. Ir pjesė, ir aktoriai (tiksliau, aktorės). Ir kai salė plojo atsistojus, jaučiau, kad tai ne šiaip sau. O tada ėjom su grupiokėm į Caffe de Paris (kur apsilankiau, gėda, bet pirmą kartą). Ką gi, neperstot verta vien dėl jų. Taip šiltai ir jaukiai pasibuvom, kad atsisveikindamos daug šypsojomės. Taigi - šilti ir jaukūs tie gegužės vakarai. Tik reikia truputį mažiau galvot apie rūpestėlius ir truputį daugiau gyvent.


Atgal į: Barikados, Birštonas ir teatras. Gegužės jaukumai.